Aktualności

 • 30. edycja wiodącego na świecie wydarzenia na rynku nieruchomości MIPIM 2019, cmT również bierze udział!
  11-03-2019

  30. edycja wiodącego na świecie wydarzenia na rynku nieruchomości MIPIM 2019, cmT również bierze udział!

  Zainicjowane w 1990 roku, międzynarodowe targi nieruchomości i inwestycji MIPIM są 4-dniowym wydarzeniem na rynku nieruchomości, mającym na celu spotkanie najbardziej wpływowych graczy ze wszystkich sektorów branży nieruchomości. Wydarzenie to łączy w sobie cały łańcuch wartości i daje niezrównany dostęp do największej liczby projektów deweloperskich i źródeł kapitału na całym świecie.

  Delegacja cmT będzie obecna w Cannes w dniach 12-15 marca 2019 r w Palais des Festivals we Francji. Odwiedź nas na stoisku miasta Warszawy R8.D1.

   

  MIPIM w skrócie

  26 000 UCZESTNIKÓW

  3,350 FIRM

  100 KRAJÓW

  PONAD 360 WYKŁADÓW I PRELEGENTÓW

  PONAD 100 KONFERENCJI

  5.400 INWESTORÓW

  3 800+ CEOS & PRZEDSTAWICIELI ZARZĄDÓW FIRM

 • Otwarcie nowego oddziału cmT we Wrocławiu
  28-02-2019

  Otwarcie nowego oddziału cmT we Wrocławiu

  cmT z centralą w Warszawie oraz prężnie funkcjonującymi oddziałami w Niemczech
  oraz Hiszpanii już od 15 lat skutecznie wspiera klientów w zakresie kompleksowych usług zarządzania procesami budowlanymi na skalę międzynarodową.
  Kolejnym kamieniem milowym w rozwoju firmy jest otwarcie nowego oddziału firmy na Dolnym Śląsku w lutym b.r. w nowym punkcie na mapie miasta. 
  Wrocławski oddział zlokalizowany jest tuż nad samą Odrą w nowoczesnym biurowcu Green2Day przy ul. Szczytnickiej 11 w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu
  Wrocławskiego. Wnętrze biura zostało zaprojektowane przez zespół architektów z naszej siostrzanej spółki GerPlan.
  Zależy nam, aby być blisko rynku, znać jego lokalną specyfikę, służyć klientom ekspertyzą i wsparciem w doborze specjalistów przy pełnym wglądzie w lokalne
  powiązania i uwarunkowania rynkowe.
  Zapowiada się bardzo intensywny okres dla naszego wrocławskiego zespołu!
 • Browary Warszawskie – Biura przy Warzelni
  20-02-2019

  Browary Warszawskie – Biura przy Warzelni

  cmT kontynuuje współpracę przy wybudowaniu kolejnego etapu budynku biurowego w ramach inwestycji „Browary Warszawskie” u zbiegu ulic Grzybowskiej i Wroniej w Warszawie.

  Biura przy Warzelni będą liczyć 8 kondygnacji naziemnych i 2 podziemne, w których zlokalizowany będzie parking podziemny. Przyszłym najemcom budynek dostarczy prawie 19 500 m2 powierzchni do wynajęcia. W standardzie wykończenia biura znajdą się klimatyzacja, podnoszone podłogi, podwieszane sufity i wykładzina. Biurowiec ubiega się o certyfikat zielonego budynku BREEAM na poziomie znakomitym.

   

  Główne parametry budynku:

  Łączna powierzchnia zabudowy:          4.508,5 m2.

  Łączna powierzchnia użytkowa:            25.474,74 m2.

  Wysokość obiektu:                                     29,97 m.

   

  Budynek docelowo będzie częścią kompleksu obiektów zajmujących cały kwartał w centrum stolicy.

 • Generation Park Y to trzeci i ostatni etap budowy kompleksu
  06-02-2019

  Generation Park Y to trzeci i ostatni etap budowy kompleksu

  cmT została zaangażowana do pełnienia funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego przy realizacji kolejnego 3, najwyższego budynku wieńczącego projekt Skanska powstający przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie.

  W skład kompleksu Generation Park wchodzą 3 budynki :

  • 37-kondygnacyjny wieżowiec przy ul. Towarowej, którego realizacja trwa od: III-go kwartału 2017 r. do I kwartału 2021 r. Wysokość budynku wysokościowego wyniesie 138 m, z iglicami osiągnie wysokość 180 m npt. Powierzchnia całkowita części nadziemnej budynku Y to 75 000 m2.
  • 13-kondygnacyjny budynek X zrealizowany w okresie od IV kwartału 2015 r. do IV kwartału 2017 r. Część nadziemna budynku X ma powierzchnię równą 30 000 m2.
  • 16-kondygnacyjny budynek Z o powierzchni części nadziemnej wynoszącej 27 000 m2 realizowany od: III-go kwartału 2017 r. do III-go kwartału 2019 r.

  Konstrukcja budynku Y została zaprojektowana w systemie płytowo-słupowym. Stateczność budynku zapewni żelbetowy trzon, który zlokalizowany jest w centralnej części budynku. Obciążenia pionowe ze stropów przekazywane będą na trzon oraz słupy żelbetowe. Usztywnienie krawędzi płyt stropowych stanowi żelbetowa belka obwodowa. W projekcie przyjęto wykonanie całego budynku w technologii monolitycznej.

  Część podziemna budynku A zostanie zrealizowana w wykopie, którego obudowę będą stanowiły ściany szczelinowe o grubości 80 cm.

  Kompleks Generation Park będzie certyfikowany w systemie LEED na poziomie Platinum. Budynki Z oraz Y będą również aplikowały o certyfikację WELL. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań, zużycie energii na chłodzenie budynku będzie zmniejszone min. o 25%, a na oświetlenie aż o 50%. Ponadto przewiduje się zmniejszenie zużycia wody min. o 60% w porównaniu do norm lokalnych. Dodatkowym wyróżnikiem budynku będzie zielony taras na 35 piętrze, czyli na wysokości 127 metrów nad poziomem ulicy, z widokiem na centrum Warszawy.

 • Daimler Jawor – I miejsce w Konkursie „Buduj Bezpiecznie” 2018
  04-01-2019

  Daimler Jawor – I miejsce w Konkursie „Buduj Bezpiecznie” 2018

  cmT Sp. z o.o. jako kierujący budową Nowej Fabryki Silników Mercedes-Benz w Jaworze, zajęło I miejsce w konkursie „Buduj Bezpiecznie” 2018 organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy – Okręgowy Inspektorat Pracy we Wrocławiu, w kategorii „Budownictwo Przemysłowe”.

   

  Wyróżnienia wręczono 19 Grudnia 2018 podczas uroczystej gali w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy we Wrocławiu.

  Celem konkursu „Buduj Bezpiecznie” jest upowszechnianie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy na placach budów, a także promowanie firm zapewniających bezpieczne stanowiska pracy w procesie realizacji obiektów budowlanych.

   

  Tomasz Koncewicz reprezentujący cmT Sp. z o.o., otrzymał Wyróżnienie w wyżej wymienionym konkursie, za pełnienie funkcji Koordynatora BHP na budowie Nowej Fabryki Silników Mercedes-Benz w Jaworze.

 • Wielkie otwarcie Galerii LIBERO w Katowicach
  29-11-2018

  Wielkie otwarcie Galerii LIBERO w Katowicach

  Galeria Libero to nowy budynek handlowo-usługowy na mapie Katowic. Konstrukcja Galerii Libero rozpoczęła się latem 2016, a zakończyła się w czwartym kwartale 2018 roku. Całkowita powierzchnia tej galerii handlowej to 120 tys. m2, z czego największą część zajmuje powierzchnia handlowa - 42 tys. m2, mieści się na niej 150 sklepów, liczne restauracje, kawiarnie, kinowy multipleks, kręgielnia i klub fitness. Koncepcję architektoniczną gmachu opracowała pracownia Mofo Architekci, natomiast jego deweloperem jest Echo Investment z siedzibą w Kielcach.

  Cmt dołączyło do realizacji projektu w sierpniu 2018 jako wsparcie dla zespołu Echo, od tamtego czasu naszym zadaniem było doprowadzenie do jak najszybszego zakończenia robót budowlanych i uruchomienia instalacji budynkowych a w następnym etapie przygotowanie obiektu do procedury pozwolenia na użytkowanie. Ukoronowaniem ciężkiej pracy było otwarcie galerii w dniu 15.11.2018.

 • cmT na targach EXPO Real w Monachium 2018
  20-11-2018

  cmT na targach EXPO Real w Monachium 2018

  W dniach 8-10 października 2018 firma cmT brała już po raz kolejny udział w międzynarodowych targach nieruchomości i inwestycji EXPO Real w Monachium. W trakcie wydarzenia mieliśmy okazje zaprezentować Nasze projekty oraz przedsięwzięcia, w których braliśmy udział, zarówno na terenie Warszawy, jak i całej Europy.

   

  https://youtu.be/9QYpxfDMiuw

 • Patryk Chojnowski Mistrzem Świata w tenisie stołowym, Słowenia 2018
  19-11-2018

  Patryk Chojnowski Mistrzem Świata w tenisie stołowym, Słowenia 2018

  Członek Zarządu cmT Sp. z o.o. – Ferdinand Baggeroer, prywatnie jest fanem tenisa stołowego. Trzy lata temu zainicjował turniej tenisa stołowego dla branży budowlanej i we współpracy z firmą Eurobuild w 2015 roku odbyła się pierwsza edycja Turnieju Tenisa Stołowego, w której wzięło udział kilkanaście osób. Z roku na rok liczba uczestników zwiększa się, w tym roku było ich ponad 60. Oprócz organizacji turnieju, spółka cmT Sp. z o.o. od ponad roku wspiera światowej klasy gracza w tenisa stołowego – Patryka Chojnowskiego. Patryk w tym roku zdobył tytuł Mistrza Świata na Mistrzostwach Świata w tenisie stołowym, które odbyły się w Słowenii w dniach 15-21 października 2018r.

 • Relacja z 3. edycji Turnieju Tenisa Stołowego cmT
  06-11-2018

  Relacja z 3. edycji Turnieju Tenisa Stołowego cmT

  29 września br. we współpracy z firmą Eurobuild przy ul. Siennickiej 40 odbyła się trzecia edycja Turnieju Tenisa Stołowego organizowanego przez cmT sp. z o.o.

  W rywalizacjach wzięło udział ponad 60 uczestników, w wieku od kilku do kilkudziesięciu lat, podzielonych na trzy kategorie wiekowe.

   

  To sportowe wydarzenie przyciągnęło nie tylko osoby z branży budowalnej, ale również całe rodziny.

  Oprócz możliwości gry w tenisa stołowego, na miejscu można było również skorzystać ze ścianki wspinaczkowej czy zjeść coś dobrego. Dodatkowo odbył się pokaz mistrzów tego sportu, który zadziwiali widzów grą przy użyciu patelni czy leżąc na podłodze.

   

  Na miejscu był również członek zarządu cmT Sp. z o.o. – Ferdinand Baggeroer, inicjator turnieju, który prywatnie jest miłośnikiem tenisa stołowego i podczas gry dopingował uczestników.

   

  Relację z wydarzenia można obejrzeć pod poniższym linkiem:

  https://www.youtube.com/watch?v=TnuUs9Bn8kg

 • 21. Międzynarodowe Targi Inwestycji i Nieruchomości EXPO Real Monachium 2018
  10-09-2018

  21. Międzynarodowe Targi Inwestycji i Nieruchomości EXPO Real Monachium 2018

  Już po raz kolejny firma cmT dołączy do grona oficjalnych partnerów miasta stołecznego Warszawa podczas 21 edycji Międzynarodowych Targów Nieruchomości i Inwestycji w Monachium. W tym roku odbędą się one w dniach od 8 do 10 października.

  Odwiedź Nas na stanowisku A2.121

  EXPO Real to największe targi w Europie targi nieruchomości i inwestycji mające na celu przyciągnąć inwestorów z całego kontynentu. Na targach EXPO w Monachium prezentować się będzie 1 800 wystawców. Organizatorzy liczą na prawie 40 tys. zwiedzających z 77 krajów. Poza prezentacjami i wystawami w Monachium odbędą się również sesje dyskusyjne z udziałem specjalistów z całej Europy.

 • ArtNorblin Warszawa Żelazna 51/53 - inwestycja Capital Park
  04-09-2018

  ArtNorblin Warszawa Żelazna 51/53 - inwestycja Capital Park

  cmT zostało zaproszone do współpracy przy realizacji inwestycji ArtN w Warszawie. Do zadań zespołu cmT należy kompleksowy, wielobranżowy nadzór inwestorski w trakcie realizacji budowy oraz wsparcie inwestora w procesie kontroli kosztów.

   

  ArtN to projekt Grupy Capital Park zakładający rewitalizację zabytkowego, dwuhektarowego terenu po dawnej fabryce Norblina na warszawskiej Woli pomiędzy ulicami Prostą, Łucką i Żelazną. Do końca 2020 roku powstanie tam mini-dzielnica, złożona z kilkunastu budynków i wewnętrznych uliczek. Do dyspozycji oddane zostanie ponad 64 tys. mkw. powierzchni użytkowej, w tym 40 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A, a pozostałe 24 tys. mkw. zostanie poświęcone funkcji handlowej, rozrywkowej, kulturalnej i gastronomicznej. Zwieńczeniem projektu, bezpośrednio nawiązującym do historii miejsca, będzie Otwarte Muzeum Dawnej Fabryki Norblina.

 • I znów nadeszły wakacje…
  29-06-2018

  I znów nadeszły wakacje…

  Tegoroczny okres letni i urlopowy będzie należał w Naszej firmie do bardzo pracowitych. cmT realizując aktualnie liczne projekty nie zwalnia tempa, w ostatnim czasie pozyskaliśmy kolejne zlecenia due diligence dla ok. 200 000 m2 budynków na terenie wielu miast w Polsce, m.in. w Warszawie oraz Krakowie. Podejmując się nowych wyzwań, jesteśmy dumni, że obecni klienci okazują nam wciąż rosnące zaufanie i kontynuują współpracę oraz z tego, że przekonaliśmy nowych partnerów, aby zabrali nas na swój pokład. Dowodem tego jest intensywny napływ kolejnych zapytań ofertowych.
 • cmT otwiera swój pierwszy oddział w Barcelonie
  15-06-2018

  cmT otwiera swój pierwszy oddział w Barcelonie

  Otwieramy nasz pierwszy oddział w Barcelonie. cmT Hispana S.L. zajmie się obsługą naszych klientów w Hiszpanii i hiszpańskim rynkiem. Zespół tworzą fachowcy i specjaliści, zdobywający swoje doświadczenie w głównej siedzibie firmy w Warszawie. Nasz zespół opiera się na naszych standardach i infrastrukturze w Warszawie dlatego od samego początku działalności, wszystkie usługi będą dostarczane na najwyższym poziomie pod względem jakości.

 • P20 Office & Business – Piękna 20
  22-05-2018

  P20 Office & Business – Piękna 20

  Zespół cmT oraz GerPlan został zaproszony do wykonania wielobranżowego projektu wykonawczego oraz usługi Construction and Project Management przy rewitalizacji obiektu biurowo – usługowego przy ulicy Pięknej w Warszawie. Powierzchnia całkowita tego ośmiokondygnacyjnego budynku wynosi ponad 21 tys. m², a użytkowa blisko 18 tys. m². Przewidywany termin zakończenia prac to III kwartał 2018.

 • Forum Gdańsk - inwestycja Multi Poland
  12-04-2018

  Forum Gdańsk - inwestycja Multi Poland

  W dniu 2 czerwca 2015 r. Multi Polska oficjalnie rozpoczęła budowę centrum handlowego w doskonałej lokalizacji w śródmieściu Gdańska, w sąsiedztwie głównego dworca kolejowego, Starego Miasta i kluczowych budynków miejskich.  

  Forum Gdańsk zostało zaprojektowane z myślą o rewitalizacji historycznych terenów dawnego Targu Siennego i Rakowego.

  Po obu stronach kanału Raduni powstają ogromne budynki, które zostaną wypełnione sklepami i lokalami gastronomicznymi. Forum o powierzchni 62 000m2 zapewni miejsce dla około 200 sklepów. Połączy je szklany dach oraz kładki na poszczególnych piętrach pozwalające przejść z jednej strony na drugą. Posłuży do tego również zachowany historyczny mostek nad kanałem. Wielkie otwarcie planowane jest na 2018 r.

   

  Na początku 2018 roku cmT dołączyło do Multi Poland jako wsparcie dla Inwestora na budowie Forum Gdańsk z pełnym zaangażowaniem związanym z kontaktami z Generalnym Wykonawcą (Warbud SA), Koordynacją Najemców i kontrolą jakości na miejscu.

 • Na Dolnym Śląsku w Jaworze ruszył kolejny etap budowy fabryki Mercedesa
  16-03-2018

  Na Dolnym Śląsku w Jaworze ruszył kolejny etap budowy fabryki Mercedesa

  Budowa fabryki silników Mercedesa w Jaworze na Dolnym Śląsku nabiera tempa. Pół roku od rozpoczęcia prac ziemnych, 5 lutego 2018 zamontowano pierwszy stalowy słup największej hali produkcyjno-montażowej. Docelowo ma być ich aż 650. Za prace konstrukcyjne odpowiedzialne jest konsorcjum firm STRABAG, TKT Engineering i Elektromontaż-Poznań. W nowo powstającej hali zamontowane zostaną najnowocześniejsze, pracujące w systemie AGIPRO linie montażowe i obróbkowe zdolne do produkcji 600 tys. silników rocznie. Konsorcjum, jako generalny wykonawca zadania, wybuduje „pod klucz” halę produkcyjną (z wyłączeniem technologii produkcyjnej) wraz z przyległym budynkiem biurowym o łącznej powierzchni użytkowej 98,2 tys. mkw już pod koniec tego roku.

 • cmT otwiera swój pierwszy oddział w Niemczech – nowe biuro w Hamburgu
  12-03-2018

  cmT otwiera swój pierwszy oddział w Niemczech – nowe biuro w Hamburgu

  W nowej części dzielnicy portowej Überseequartier w Hamburgu otwieramy nasz pierwszy niemiecki oddział. Biuro będzie opierać się na naszej infrastrukturze w Warszawie, dlatego od samego początku działalności, wszystkie usługi będą dostarczane w najwyższym standardzie pod względem jakości. Zespół tworzą fachowcy i specjaliści, zdobywający swoje wieloletnie doświadczenie w głównej siedzibie firmy. Początkowo hamburskie zamówienia będą obejmować sektor detaliczny, tj. rozwój motoryzacyjny w Czechach oraz duży projekt w Düsseldorfie.

 • 13-16.03. MIPIM 2018 - Międzynarodowe Targi Nieruchomości w Cannes, Francja
  05-03-2018

  13-16.03. MIPIM 2018 - Międzynarodowe Targi Nieruchomości w Cannes, Francja

  cmT kolejny raz zaprezentuje się na najbardziej prestiżowych targach nieruchomości w Europie - MIPIM 2018. Targi odbędą się we francuskim Cannes od 13 do 16 marca b.r.

  Po raz kolejny cmT dołączy do grona Strategicznych Partnerów Miasta Stołecznego Warszawy i zaprezentuje obszerną ofertę usług, których celem jest wsparcie techniczne inwestorów w procesie lokowania kapitału w nieruchomościach nad Wisłą.

      

  MIPIM przez 4 dni imprez, wykładów i konferencji dotyczących rynku inwestycyjnego skupi blisko 25 tys. uczestników ze 100 krajów oraz najbardziej wpływowych specjalistów z branży. Podczas targów zaprezentowane zostaną najciekawsze projekty i nowoczesne obiekty z całego świata.

 • Zakończenie budowy Holiday Inn Warsaw City Center
  22-12-2017

  Zakończenie budowy Holiday Inn Warsaw City Center

  Firma cmT zakończyła nadzór inwestorski obiektu Holiday Inn Warsaw City Center, inwestycji firmy UMB Twarda Sp. z o.o. Nadzór obejmował branżę budowlaną, elektryczną oraz instalacje sanitarne, przez cały okres trwania projektu.

  Holiday Inn to nowoczesny hotel usytuowany u zbiegu ulic Żelaznej i Złotej. Budynek ma 55m wysokości, 17 kondygnacji nadziemnych z czego 15 z nich wraz z 256 pokojami oraz salą fitness na 16 tym piętrze pełni funkcję hotelową. Na parterze i pierwszym piętrze znajduje się restauracja oraz sale konferencyjne, a 2 kondygnacje podziemne zostały przeznaczone na 27 miejsc postojowych, pomieszczenia techniczne oraz zaplecze dla obsługi hotelu i restauracji. Budowa obiektu rozpoczęła się w kwietniu 2016 i zakończyła w grudniu 2017.

 • Odmienione Atrium Centrum, które zachwyca swoim wnętrzem
  01-12-2017

  Odmienione Atrium Centrum, które zachwyca swoim wnętrzem

  cmT przeprowadziła kompleksową renowację lobby, antresoli i powierzchni wspólnych nadając budynkowi Atrium Centrum eleganckie i nowoczesne wnętrze. Antresola znajdująca się na 1 piętrze została wyposażona w komfortowe i funkcjonalne meble, które służą najemcom jako strefa relaksu i miejsce do spotkań. Wydzielono również kameralne miejsca, które mogą stanowić alternatywę dla spotkań biznesowych w nieco mniej formalnej atmosferze. Ponadto, budynek posiada przestrzeń z naturalną roślinnością, zieloną przez cały rok, która zapewnia wyjątkowy mikroklimat na całym jego obszarze.

 • Budynek, który zmieni panoramę Warszawy – budowa wysokiej klasy budynku biurowego Central Point
  23-11-2017

  Budynek, który zmieni panoramę Warszawy – budowa wysokiej klasy budynku biurowego Central Point

  Firma cmT uczestniczy w realizacji nowej inwestycji firmy Immobel Poland Sp. z o.o. – budowie nowoczesnego biurowca Central Point znajdującego się przy zbiegu ulic Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej.  CmT   jest odpowiedzialna za zarządzanie techniczną stroną projektu jak i  procesu przetargowego. Dodatkowo, firma GerPlan, należąca do grupy cmT, zaprojektuje instalacje mechaniczne i elektryczne w budynku.

  21-piętrowy budynek Central Point będzie miał 93 m wysokości i przyszłym najemcom udostępni ok. 18 tyś. mkw powierzchni biurowej klasy A+ oraz ok 1 tyś. mkw. powierzchni komercyjnej. W budynku znajdą się również 4 kondygnacje podziemne z 83 miejscami parkingowymi. Przestrzeń biurowa znajdująca się na ostatniej kondygnacji budynku posiada antresolę, z której rozpościerać się będzie widok na panoramę Warszawy. Zakończenie budowy planowane jest w pod koniec 2 kwartału  2020 roku.

 • cmT uczestniczy w realizacji najnowocześniejszego centrum handlowego Wroclavia na Dolnym Śląsku
  09-10-2017

  cmT uczestniczy w realizacji najnowocześniejszego centrum handlowego Wroclavia na Dolnym Śląsku

  cmT brała udział przy realizacji jednej z największych galerii handlowych we Wrocławiu. Firma odpowiadała za koordynację uruchomień instalacji bezpieczeństwa w ramach przygotowania budynku do procedury uzyskiwania pozwolenia na użytkowanie. CmT weryfikowała poprawność pracy urządzeń i instalacji zapewniających bezpieczeństwo pożarowe budynku oraz była odpowiedzialna za reprezentowanie inwestora w trakcie trwania kontroli z PSP.

  Centrum handlowe Wroclavia to 6 kondygnacyjny obiekt o powierzchni użytkowej sięgającej 71 tys. m2, z czego część handlowa wynosi 64 tys. m2. Mieści się na niej ponad 200 sklepów, restauracje, klub fitness oraz pierwsze we Wrocławiu kino IMAX. Pozostała część powierzchni użytkowej zostanie przeznaczona na lokale biurowe. Wroclavię charakteryzują przede wszystkim rozwiązania ekologiczne, a także nowoczesna architektura, podświetlane elewacje oraz przeszklone wejścia i dachy. Otwarcie centrum planowane jest na 18 października 2017

 • Rozpoczęła się budowa fabryki Mercedes-Benz w Jaworze
  11-09-2017

  Rozpoczęła się budowa fabryki Mercedes-Benz w Jaworze

 • cmT po raz kolejny Partnerem miasta Warszawa na Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji – Expo Real
  01-09-2017

  cmT po raz kolejny Partnerem miasta Warszawa na Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji – Expo Real

  Firma cmT jako partner miasta stołecznego Warszawa, również i w tym roku współuczestniczy i współorganizuje największe targi inwestycyjne w Europie – Expo Real, które odbędą się od 4 do 6 października w Monachium. cmT zaprezentuje inwestycje, w których uczestniczyła na terenie Warszawy i na obszarze innych miast, mając tym samym swój udział w rozwoju potencjału gospodarczego stolicy i kraju. Prezentowane projekty mają na celu ukazanie stolicy jako lidera obszaru CEE. 

  Targi w Monachium stanowią międzynarodową platformę biznesu dla sektora nieruchomości oraz inwestycji i pozwalają na wymianę doświadczeń, nawiązanie współpracy z potencjalnymi inwestorami, a także na unikalną promocję zarówno firmy jak i miasta stołecznego.

 • Zakończenie prac w Huuuge Games
  18-08-2017

  Zakończenie prac w Huuuge Games

  Firma cmT zakończyła prace aranżacyjne na powierzchni biurowej firmy Huuuge Games, mieszczącej się w budynku biurowym Chmielna 132/134. cmT odpowiadało za koordynację prac projektowych, koordynację i nadzór techniczny wykonawstwa oraz przekazanie biura Najemcy. Prace przeprowadzono na łącznej powierzchni 462 m2. Pomieszczenia firmy zaprojektowano zgodnie z obowiązującymi trendami aranżacji biur, łączących nowoczesność z funkcjonalnością. Nie zapomniano o licznych udogodnieniach i przestrzeni ze strefą relaksu zapewniających wysoki komfort pracy.

 • Pracowite wakacje dla cmT. Due diligence dla jednych z największych inwestycji w Polsce
  10-08-2017

  Pracowite wakacje dla cmT. Due diligence dla jednych z największych inwestycji w Polsce

  Mimo sezonu urlopowego firma cmT realizuje audyty ( due diligence) obiektów biurowych i handlowych o łącznej powierzchni przekraczającej 300 000m2 w ramach jednych z największych transakcji obrotu nieruchomościami w Polsce. Audyty te są prowadzone na zlecenie międzynarodowych inwestorów odpowiedzialnych za prestiżowe inwestycje w wielu miastach w Polsce.
 • Firma cmT zakończyła prace na powierzchni biurowej Sollers Consulting
  07-08-2017

  Firma cmT zakończyła prace na powierzchni biurowej Sollers Consulting

  Prace na powierzchni jednego z najbardziej nowoczesnych biur w Polsce dobiegły końca. Firma cmT odpowiadała za koordynację prac projektowych, koordynację i nadzór techniczny wykonawstwa oraz przekazanie biura Najemcy. Prace przeprowadzono na zlecenie firmy UBS, właściciela budynku.

  Siedziba Sollers Consulting znajduje się biurowcu Koszykowa 54 Trade Center w centrum Warszawy. Początkowo firma zajmowała jedno piętro, jednak ze względu na szybki wzrost firmy, są to obecnie 3 piętra o łącznej powierzchni ok.2,5tyś.m2. Pomieszczenia biur zaprojektowano w wysokim standardzie, stosując innowacyjne i ekologiczne rozwiązania. Najnowocześniejsze systemy audio-video, liczne udogodnienia , przestrzeń sprzyjająca pracy kreatywnej oraz miejsca ze strefą relaksu usprawniają oraz zapewniają wysoki komfort pracy. W ubiegłym roku, biuro Sollers Consulting zostało nominowane do Eurobuild Awards w kategorii „Office Tenant of the Year”.

  Dzięki doskonałej współpracy przy budowie głównej siedziby w Warszawie, cmT doradzało i koordynowało również budowę lokalnego biura Sollers w Poznaniu, w budynku Szyperska Office Center, gdzie firma Sollers wynajęła ponad 600 m2 i planuje dalszą ekspansję.

 • Remont Atrium Centrum
  20-06-2017

  Remont Atrium Centrum

  CmT odpowiada za  prace remontowe budynku Atrium Centrum zlokalizowanego przy Al.Jana Pawła II w Warszawie. Prace polegają na remontowaniu wspólnych przestrzeni nieruchomości (tj. głównego holu na parterze i holi windowych) oraz zadaszenia nad wejściami o łącznej powierzchni 1 700 m2.

  Projekt został przygotowany przez JMW Architekci, którzy zastosowali nowoczesne i stylowe elementy dające poczucie ponadczasowej elegancji co znajdzie odzwierciedlenie w wyjątkowym projekcie głównej recepcji, w którym zostaną wykorzystane wysokiej jakości materiały.

  Krótkie nagranie ukazujące proces zmian jest dostępne pod linkiem: https://youtu.be/ixkdFvdiD8g

 • cmT uczestniczy w realizacji nowego projektu w Katarze
  19-06-2017

  cmT uczestniczy w realizacji nowego projektu w Katarze

  cmT bierze udział w realizacji projektu budowlanego w Energy City zlokalizowanego w obrębie Lusail w północnej części Doha, w Katarze. Firma cmT została zatrudniona do kierowania pracami instalacyjnymi (MEP) oraz pracami wykończeniowymi.
  Projekt obejmuje budowę 3 budynków biurowych o łącznej powierzchni 81000m2 połączonych ze sobą za pomocą zamkniętego atrium. W budynkach mieszczą się biura, restauracja, obszar działalności bankowej, komputerowe centrum danych (Data Center) oraz 3 poziomowy parking podziemny.
  Wartość projektu szacuje się na 140 mln USD.

 • Wdrożenie w spółce GerProp nowoczesnego systemu SAP do zarządzania nieruchomościami
  06-06-2017

  Wdrożenie w spółce GerProp nowoczesnego systemu SAP do zarządzania nieruchomościami

  W związku z dynamicznym rozwojem spółki GerProp i objęciem funkcji zarządcy nowych budynków biurowych, spółka wprowadziła zintegrowany system Property Management dla SAP BusinessOne. System został wdrożony przez firmę SUPREMIS – Złotego Partnera SAP. Jest to kompleksowe i zintegrowane rozwiązanie, które daje szybki i pełny wgląd do informacji na temat zarządzanych obiektów. To również funkcjonalności automatyzujące typowe operacje jak fakturowanie czynszów i innych opłat okresowych, rozliczeń mediów, opłat wspólnych oraz wspierające techniczną obsługę nieruchomości.

  System obsługuje m.in. takie obszary jak:

  zarządzanie i ewidencja obiektów
  zarządzanie najemcami i umowami
  automatyczna indeksacja czynszów
  monitorowanie gwarancji bankowych i kaucji zabezpieczających płatność czynszu
  monitorowanie polis ubezpieczeniowych najemców z tytułu najmu biura

  Szczegółowe informacje dotyczące naszych usług oraz współpracy można uzyskać kontaktując się z nami http://www.gerprop.net/index.php/pl/kontakt

 • GerPlan zaprojektuje centrum konferencyjne w Kenii
  01-06-2017

  GerPlan zaprojektuje centrum konferencyjne w Kenii

  Firma GerPlan, członek Grupy cmT, zaprojektuje kompleks konferencyjno-hotelowy  w miejscowości Kisumu w Kenii. Cały kompleks  powstanie w pobliżu jeziora Wiktoria. Część konferencyjna kompleksu   będzie obejmowała min. salę główną mieszczącą ok 4tysiące osób, 2 sale dla 400 osób,  4 duże pokoje konferencyjne, restaurację oraz parking dysponujący ok 1 tys. miejsc postojowych. W skład części hotelowej  będzie wchodził  min.  5-gwiazdkowy hotel  oferujący  500 pokoi. W ramach inwestycji powstanie dodatkowo przestrzeń  handlowa oraz promenada wzdłuż jeziora wraz z mariną.

 • cmT uczestniczy w największej inwestycji na Wyspie Spichrzów w Gdańsku
  26-05-2017

  cmT uczestniczy w największej inwestycji na Wyspie Spichrzów w Gdańsku

  Firma cmT otrzymała zlecenie od Immobel Poland na usługi menedżerskie dla I fazy projektu zabudowy północnego cypla Wyspy Spichrzów w Gdańsku realizowanego w systemie PPP. Całe wielofunkcyjne przedsięwzięcie składa się z kilku etapów i będzie obejmowało budowę części hotelowej, usługowej oraz mieszkalnej, a także remont infrastruktury drogowej. Wartość inwestycji szacowana jest na 400 mln złotych. 

  Więcej informacji na: http://www.granaria.pl/

  Autor projektu i wizualizacji: RKW Architektur +Rhode Kellermann Wawrowsky GmbH Düsseldorf

   

 • II edycja Real Estate Team Table Tennis Tournament
  18-05-2017

  II edycja Real Estate Team Table Tennis Tournament

  Firma cmT zaprasza na 2. edycję Turnieju Tenisa Stołowego / The Real Estate Table Tennis Tournament, organizowanego dla przedstawicieli rynku nieruchomości i budownictwa oraz ich rodzin. Mile widziani są zarówno dorośli jak i dzieci, dla których przewidziano oddzielną kategorię. Turniej odbędzie się w sobotę, 3 czerwca, w Warszawie - w hali sportowej Fundacji Primus.

  Turniej tenisa stołowego firmy cmT to spotkanie integracyjno-towarzysko-sportowe, dedykowane dla osób preferujących aktywną formę spędzania wolnego czasu i nastawionych na emocjonującą sportową rywalizację.

  Więcej informacji na: http://tabletennis.eurobuildconferences.com
 • cmT Partnerem Miasta Stołecznego Warszawa podczas Targów MIPIM
  30-03-2017

  cmT Partnerem Miasta Stołecznego Warszawa podczas Targów MIPIM

  Targi Nieruchomości w Cannes po raz kolejny były dowodem na to, że miasto Warszawa jest bardzo atrakcyjnym regionem inwestycyjnym. Warszawa, wraz ze swoimi Partnerami, przedstawiła bogatą ofertę inwestycyjną oraz zaprezentowała projekty, które pokazują dynamikę rozwoju miasta jako miasta wiodącego na rynku nieruchomości w Europie Środkowej i Wschodniej.

  Według danych opublikowanych przez Rzeczpospolitą, inwestycje komercyjne w sektorze nieruchomości w Europie Środkowej i Wschodniej wzrosły o 11%  i w 2016 r osiągnęły wartość 11 mld euro*.

  • Żrodło: Rzeczpospolita,Nieruchomosci 2017 Cannes, Mipim
 • MIPIM 2017 - Międzynarodowe Targi Nieruchomości w Cannes
  07-03-2017

  MIPIM 2017 - Międzynarodowe Targi Nieruchomości w Cannes

  W dniach 14-17 marca, cmT po raz kolejny weźmie udział w Międzynarodowych Targach Nieruchomości w Cannes. W tym roku cmT dołączy do grona Partnerów Miasta Stołecznego Warszawa, prezentując nowoczesne obiekty, kreujące nową jakość przestrzeni, które pokazują Warszawę jako miasto z dużym potencjałem inwestycyjnym.

  Targi w Cannes to jedne z najbardziej prestiżowych wydarzeń na rynku nieruchomości, które corocznie gromadzą tysiące inwestorów z kilkudziesięciu krajów, a stoiska targowe odwiedza ponad 20 tysięcy osób.

 • Spółka GerProp obejmuje zarządzanie budynkami Atrium Plaza i Atrium Centrum
  28-01-2017

  Spółka GerProp obejmuje zarządzanie budynkami Atrium Plaza i Atrium Centrum

  Z końcem stycznia Spółka GerProp objęła  zarządzanie  budynkami  Atrium Plaza i Atrium Centrum. Są to 7-kondygnacyjne obiekty biurowe zlokalizowane w centrum Warszawy, oferujące łącznie ponad 32 tys.m2 powierzchni najmu.  Do głównych zadań  firmy Gerprop  należy pełne zarządzanie nieruchomością tj.  negocjowanie umów serwisowych, przeprowadzanie przetargów , przygotowanie i kontrola budżetu oraz nadzór nad  pracami  renowacyjnymi, konserwacyjnymi i  naprawczymi  w budynkach.  

  Spółka GerProp od wielu lat świadczy  usługi zarządzania nieruchomościami oferując optymalne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. 

 • cmT wspiera edukację dzieci w Kamerunie
  22-12-2016

  cmT wspiera edukację dzieci w Kamerunie

  Jako zwolennik społecznego zaangażowania biznesu, firma cmT  po raz kolejny  zdecydowała się na charytatywną działalność, tym razem poprzez udzielenie wsparcia społeczności zamieszkałej w miejscowości Doumaintang w Kamerunie. W tym roku  firma zorganizowała zbiórkę pieniędzy i najpotrzebniejszych środków dla mieszkańców  Doumaintang.  Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na edukację 20 dzieci. CmT pragnie, aby ta pomoc nie była tylko doraźna, chcemy udzielać świadomego wsparcia.  Dlatego, jeden z managerów firmy zdecydował się  na  niemal dwutygodniowy pobyt w Kamerunie  w celu lepszego zrozumienia problemów i trudności z którymi boryka się zamieszała tam ludność oraz poznania prawdziwych potrzeb mieszkańców. Ten wyjazd skłonił Zarząd firmy do założenia fundacji na rzecz  dzieci w Kamerunie, która będzie miała na celu długofalowe działania umożliwiające  zapewnienie dostępu do edukacji i przekazaniu podstawowych umiejętności,  zmniejszając tym samym ubóstwo i  nierówności społeczne, co tym samym przyczyni się do  poprawy warunków życia.

 • Zielone Arkady wygrywają w kategorii Nowe Centrum Handlowe Roku w Polsce
  19-12-2016

  Zielone Arkady wygrywają w kategorii Nowe Centrum Handlowe Roku w Polsce

  6 grudnia odbyło się kolejne rozdanie nagród Eurobuild Awards. Profesjonaliści branży nieruchomości wybrali projekty, które miały największy wpływ na polski rynek nieruchomości i budownictwa w 2016 roku.*  W kategorii Nowe Centrum Handlowe Roku w Polsce, wygrały Zielone Arkady – jest to największe centrum handlowe w Bydgoszczy oferujące ponad 50 tyś m2 powierzchni handlowej i charakteryzujące się niezwykłą i nowoczesną architekturą.

  Powyższa inwestycja należy do jednych z kluczowych projektów w których uczestniczył zespół cmT. Zakres prac cmT obejmował min. przeprowadzenie audytu technicznego, weryfikację  dokumentacji projektowej w tym pozwolenia na budowę i dokumentacji projektowej przetargowej oraz weryfikację środowiskową. Firma cmT odpowiadała również za miesięczne monitorowanie projektu w trakcie budowy oraz sporządzenie końcowego raportu technicznego z audytu.

  *żródło: www.euorbuildcee.com

 • I edycja Real Estate Team Table Tennis Tournament
  10-11-2016

  I edycja Real Estate Team Table Tennis Tournament

  26 listopada 2016 w odbyła się I edycja Real Estate Team Table Tennis Tournament, którego organizatorem była firma cmT. W turnieju wzięli udział przedstawiciele min. takich firm jak ECE, Strabag, UBM, Warbud, JLL, Mercury Engineering. Turniej miał na celu zrzeszenie firm z branży budowlanej i nieruchomości w duchu sportowej rywalizacji. Atrakcją imprezy był pokazowy mecz profesjonalnych zawodników KS „Spójnia”.
  Pomimo sportowego współzawodnictwa, podczas turnieju dopisywała przyjazna atmosfera, która sprzyjała  zacieśnieniu relacji biznesowych.
  Po finale odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Pamiątkowe puchary dla najlepszych graczy wręczył właściciel firmy cmT, Ferdinand Baggeorer.
 • Międzynarodowe Targi Inwestycji i Nieruchomości Komercyjnych – Expo Real 2016
  23-09-2016

  Międzynarodowe Targi Inwestycji i Nieruchomości Komercyjnych – Expo Real 2016

  Firma cmT jako partner miasta stołecznego Warszawa,  po raz kolejny weźmie udział w największych targach nieruchomości i inwestycji w Europie – Expo Real, które odbędą się od 4 do 6 października w Monachium. W najnowocześniejszym centrum wystawienniczym Europy, firma cmT zaprezentuje inwestycje, w których uczestniczyła na terenie Warszawy i na obszarze innych miast, mając tym samym swój udział w rozwoju potencjału gospodarczego stolicy i kraju.

  Targi w Monachium stanowią międzynarodową platformę biznesu dla sektora nieruchomości oraz inwestycji i pozwalają na wymianę doświadczeń, nawiązanie współpracy z potencjalnymi inwestorami, a także na unikalną promocję zarówno firmy jak i miasta stołecznego.

 • cmT udziela doradztwa Warburg-HIH przy zakupie Alei Pokoju 5
  22-09-2016

  cmT udziela doradztwa Warburg-HIH przy zakupie Alei Pokoju 5

  Grupa Buma sprzedała niemieckiemu  funduszowi  Warburg-HIH Invest Real Estate Aleję Pokoju 5. Przy zakupie obiektu biurowego przez fundusz, doradztwa technicznego udzielała firma cmT

  Aleja Pokoju 5 to nowoczesny, 11-kondyganycjny  budynek biurowy klasy A , zlokalizowany w centrum Krakowa, oferujący 13 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Obiekt został zbudowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i posiada certyfikat BREEM w kategorii Excellent.

  Więcej informacji na temat sprzedaży Alei Pokoju 5 można znaleźć we wrześniowym wydaniu Eurobuild.

 • DD-Ex. Aplikacja do monitorowania usterek.
  09-08-2016

  DD-Ex. Aplikacja do monitorowania usterek.

  Zakończyły się prace nad przygotowaniem autorskiej aplikacji DD-Ex służącej do kontroli i monitorowania statusu usterek zarówno w ramach usług Technical Due Diligence jak i usług nadzoru inspektorskiego przy wykorzystaniu urządzeń mobilnych.

  W chwili obecnej część mobilna aplikacji działa w środowisku iOS. Wkrótce będzie przygotowana także na system Android i po zakończeniu testów będzie udostępniana innym podmiotom.

  System zapewnia wysoką funkcjonalność i łatwość korzystania z aplikacji pozwalając na rejestrację usterek przy wykorzystaniu urządzeń mobilnych (tabletów). Zauważone usterki wprowadzane są na bieżąco z zaznaczeniem ich lokalizacji na rzutach i udokumentowaniem w postaci zdjęcia, opisu i notatki głosowej. Zarejestrowane usterki są synchronizowane z centralną bazą danych umożliwiając ich dalszą obróbkę na komputerze i generowanie raportów. Odpowiednie raporty mogą być przekazywane do wykonawcy lub inwestora dając możliwość interaktywnej (on-line) aktualizacji stanu zaawansowania usuwania usterek i ich odbioru.  

  Aplikacja jest już wykorzystywana w ramach prac nad due diligence obiektu biurowego oraz przy pracach aranżacyjnych gdzie cmT pełni rolę koordynatora prac.

  Zapraszamy na dedykowaną stronę DD-Ex.eu gdzie wkrótce pojawi się więcej informacji.
 • Budowa fabryki tektury falistej w Trzcinicy
  15-07-2016

  Budowa fabryki tektury falistej w Trzcinicy

  W kwietniu bieżącego roku firma Prowell Sp. z o.o., będąca częścią koncernu Progroup AG, rozpoczęła budowę swojej dziesiątej już fabryki tektury falistej zlokalizowanej w Trzcinicy, położonej w południowo-zachodniej Polsce. Dzięki bezpośredniemu połączeniu oraz bliskiej współpracy z Janmar Centrum - producentem opakowań z tektury falistej, powstanie nowoczesny park opakowań. Firma Prowell przy budowie swoich fabryk kładzie szczególny nacisk na energooszczędność, ochronę środowiska oraz najnowocześniejszą technologię. Planowane otwarcie fabryki przewidziane jest na czwarty kwartał 2016 roku.

  W ramach inwestycji firma cmT jest odpowiedzialna za kontrolę nad procesem Projektowym, harmonogram, kontrolę kosztów oraz nadzór nad robotami budowlanymi.

 • Nowa inwestycja na warszawskiej Woli
  14-06-2016

  Nowa inwestycja na warszawskiej Woli

  Na działce przy zbiegu ulic Twardej, Żelaznej i Złotej powstaje  4 gwiazdkowy hotel należący o InterContinental Hotels Group . 16-piętrowy obiekt o narożnikowej budowie i częściowo przeszklonej elewacji będzie posiadał ponad 250 pokoi, sale konferencyjne, klub fitness oraz bar. Według wstępnych założeń, realizacja inwestycji potrwa 22 miesiące.  Za prawidłowy przebieg  realizacji inwestycji i jakość wykonywanych robót  odpowiada firma cmT  pełniąca funkcję Inspektora Nadzoru Budowlanego.

 • II Edycja Rajdu OFF-ROAD PIASECZNO
  17-05-2016

  II Edycja Rajdu OFF-ROAD PIASECZNO

  Już 21 maja odbędzie się druga edycja Off-Road Piaseczno o Lajtowy Puchar Samochodów Turystycznych, w którym zespół cmT Off-Road po raz kolejny zmierzy się z wieloma drużynami  na trudnej, pełnej wyzwań trasie. Również i podczas tej edycji firma cmT będzie Partnerem tego emocjonującego wydarzenia, którego celem jest promocja turystyki samochodowej oraz regionów Mazowsza.

  Więcej informacji na temat rajdu na: www.offroadpiaseczno.pl

 • Riviera i Dominikański Square - największe transakcje na rynku nieruchomości w 2015 roku
  13-04-2016

  Riviera i Dominikański Square - największe transakcje na rynku nieruchomości w 2015 roku

  Miesięcznik Forbes opublikował listę największych transakcji na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Na pierwszym miejscu w sektorze handlowym znajduje się centrum handlowe Riviera, natomiast największą inwestycją w sektorze biurowym okazał się Dominikański Square. Obie nieruchomości zostały zakupione przez Union Investment Real Estate. [Forbes, Marzec 2016]

  Wyżej wspomniane inwestycje należą do kluczowych projektów w których uczestniczył zespół cmT Zakres prac cmT obejmował min. wykonanie pełnego audytu technicznego, testów systemów przeciwpożarowych, monitorowanie usuwania usterek, monitorowanie budowy w zakresie obejmującym uzyskanie pozwolenia na użytkowanie oraz wykonywanie prac aranżacyjnych dla Najemców.

 • Międzynarodowe Targi Nieruchomości w Cannes
  12-04-2016

  Międzynarodowe Targi Nieruchomości w Cannes

  W dniach 15-18 marca firma cmT wzięła udział w Międzynarodowych Targach Nieruchomości w Cannes. Jest to jedno z  najbardziej prestiżowych wydarzeń na rynku nieruchomości, które corocznie gromadzi tysiące inwestorów z kilkudziesięciu krajów. Czterodniowe targi oferują bogaty program  spotkań oraz paneli dyskusyjnych. Udział w targach pozwolił cmT na wymianę doświadczeń,  na nawiązanie oraz zacieśnienie współpracy z licznymi inwestorami.

  Więcej informacji na temat targów można uzyskać na:  www.mipim.com

 • OFF-ROAD PIASECZNO
  24-02-2016

  Firma cmT dołączyła  do grona Sponsorów Offroad Piaseczno, który  odpowiada za organizację rajdów InterCars 4X4. Już 27 lutego odbędzie się  pierwsza w tym roku edycja o Lajtowy Puchar Samochodów Turystycznych, do której zespół cmT. Offroad również zgłosił swoje  uczestnictwo. Cykliczne rajdy  mają na celu min. promocję miasta i powiatu jako aktywnego miejsca wypoczynku, poznanie regionu oraz promowanie turystyki samochodowej.

   

 • Adventure World Warsaw
  16-12-2015

  Adventure World Warsaw

  cmT announces the launch of/the implementation of the Adventure World Warsaw project by applying for a site book.

 • 21 Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce
  15-12-2015

  21 Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

  Jako ekspert branży budowlanej , Ferdinand Baggeroer został zaproszony do udziału w panelu dyskusyjnym dot. rynku budowlanego, gdzie omawiano perspektywy i wizję przyszłości dla firm budowlanych oraz rynku budowlanego w świetle horyzontu finansowania inwestycji przez Unię Europejską. Omawiano także perspektywy Partnerstwa publiczno prywatnego.

 • Adventure World Warsaw
  15-12-2015

  Adventure World Warsaw

  cmT zgłasza rozpoczęcie realizacji inwestycji Park Rozrywki Adventure World Warsaw występując o dziennik budowy.

 • EXPO REAL Monachium 2015
  09-12-2015

  Firma cmT po raz drugi uczestniczyła w największych targach nieruchomości i inwestycji w Europie, dołączając do prestiżowej grupy partnerów miasta Warszawa. Udział w tym wyjątkowym wydarzeniu pozwolił na promocję zarówno miasta jak i firmy cmT, której stanowisko cieszyło się bardzo dużą popularnością, a liczne spotkania służyły nawiązaniu współpracy z potencjalnymi inwestorami, zainteresowanymi polskim rynkiem nieruchomości.

 • Zarządzanie roszczeniami w firmach budowlanych
  17-11-2015

  "Kiedy na rynku spadają marże budowlane, fachowcy od zarządzania roszczeniami nie narzekają na brak pracy. Walcząc bowiem o każdy grosz, przedsiębiorstwa uważniej pilnują swoich interesów, a od skuteczności dochodzenia roszczeń nierzadko zależy, czy firma osiągnie zysk czy poniesie stratę na kontrakcie."

 • Generalni wykonawcy a ryzyko
  17-09-2015

  Rozmowa Eurobuild TV z Ferdinandem Baggeroerem, Prezesem firmy cmT.

 • Generalne wykonawstwo. Różne systemy realizacji inwestycji.
  17-08-2015

  "Dziś wielu deweloperów nie decyduje się na współpracę z generalnym wykonawcą, nawet nie dlatego, żeby zaoszczędzić pieniądze, ale ponieważ uważa, że tak jest wygodniej i bezpieczniej."